BPSC000707346R8M00
MFR.Part #
BPSC000707346R8M00
JLCPCB Part #
C17594262
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2A 6.8uH 60mΩ ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS