UPB321611T-221Y-N
MFR.Part #
UPB321611T-221Y-N
JLCPCB Part #
C5297278
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 20mΩ 220Ω@100MHz 4.5A SMD Ferrite Beads ROHS