BPSC000707303R3TS0
MFR.Part #
BPSC000707303R3TS0
JLCPCB Part #
C17460559
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
2.5A 25mΩ 3.3uH ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS