CL201212T-5R6K-N
MFR.Part #
CL201212T-5R6K-N
JLCPCB Part #
C365938
Description
15mA 32MHz 45@4MHz 5.6uH 900mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS