BPSC000303161R8T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSC000303161R8T00
JLCPCB Part #
C17357228
Package
SMD,3.2x3.2mm
Description
1.3A 1.8A 1.8uH 75mΩ ±30% SMD,3.2x3.2mm Power Inductors ROHS