BMMA000505303R3MX1
MFR.Part #
BMMA000505303R3MX1
JLCPCB Part #
C5558036
Package
SMD,5.3x4.7mm
Description
3.3uH 38mΩ 5A 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.3x4.7mm Power Inductors ROHS