LVT303012-1R5M-N
MFR.Part #
LVT303012-1R5M-N
JLCPCB Part #
C280560
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 2.34A 2.7A 72mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS