BPRR00101041101K00
MFR.Part #
BPRR00101041101K00
JLCPCB Part #
C17479882
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.25A 1.35A 100uH 304mΩ ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS