EST1060T680MDGA
MFR.Part #
EST1060T680MDGA
JLCPCB Part #
C2046054
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.7A 1.7A 121mΩ 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS