BPRR00101031820M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPRR00101031820M00
JLCPCB Part #
C17212652
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.14A 494mΩ 800mA 82uH ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS