LVS505020-470M-N
MFR.Part #
LVS505020-470M-N
JLCPCB Part #
C142120
Package
SMD,5x5mm
Description
47uH 580mA 650mA 696mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS