BPRR001010313R3T00
MFR.Part #
BPRR001010313R3T00
JLCPCB Part #
C17658593
Package
SMD,10.1x10mm
Description
21mΩ 3.3uH 4.7A 5.56A ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS