BPDR00060630330T00
MFR.Part #
BPDR00060630330T00
JLCPCB Part #
C17306456
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
189mΩ 33uH 750mA 750mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS