BPDR00060620330T00
MFR.Part #
BPDR00060620330T00
JLCPCB Part #
C17226621
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
33uH 385mΩ 650mA 650mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS