BPDR00040416221T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDR00040416221T00
JLCPCB Part #
C17415996
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
150mA 150mA 220uH 4Ω ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS