BPCI00121250330M00
MFR.Part #
BPCI00121250330M00
JLCPCB Part #
C5603842
Package
SMD,12x12mm
Description
2.7A 2.7A 33uH 97mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS