BBBK00160808102Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBBK00160808102Y00
JLCPCB Part #
C2847083
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 300mA 600mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS