BPCI00121280100TA0
MFR.Part #
BPCI00121280100TA0
JLCPCB Part #
C5603937
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 216mΩ 5.4A 7.8A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS