BPDC00050520150T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDC00050520150T00
JLCPCB Part #
C17442187
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
15uH 194mΩ 700mA ±30% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS