BPSD00060525680M00
MFR.Part #
BPSD00060525680M00
JLCPCB Part #
C17313704
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
520mA 68uH 900mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS