BPAL00060630390M00
MFR.Part #
BPAL00060630390M00
JLCPCB Part #
C17612475
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
1.16A 180mΩ 39uH 580mA ±20% SMD,6.3x6.2mm Power Inductors ROHS