BPDH00040418220T00
MFR.Part #
BPDH00040418220T00
JLCPCB Part #
C17467410
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
22uH 520mA 550mA 610mΩ ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS