BPAL00060630270M00
MFR.Part #
BPAL00060630270M00
JLCPCB Part #
C17427778
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
1.35A 144mΩ 27uH 700mA ±20% SMD,6.3x6.2mm Power Inductors ROHS