BPAL00060630331T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPAL00060630331T00
JLCPCB Part #
C17651116
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
180mA 2.1Ω 330uH 420mA ±30% SMD,6.3x6.2mm Power Inductors ROHS