BPSD000605301R8K00
MFR.Part #
BPSD000605301R8K00
JLCPCB Part #
C17592411
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.8uH 3.7A 30mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS