BMMA00131350100MX2
MFR.Part #
BMMA00131350100MX2
JLCPCB Part #
C5577509
Package
SMD,13.2x12.6mm
Description
10uH 12A 22mΩ 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,13.2x12.6mm Power Inductors ROHS