BPSC00131380331T00
MFR.Part #
BPSC00131380331T00
JLCPCB Part #
C17406315
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.2A 330uH 510mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS