BMMA001313354R7MX1
MFR.Part #
BMMA001313354R7MX1
JLCPCB Part #
C7220413
Package
SMD,13.2x12.9mm
Description
18mΩ 22A 4.7uH 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,13.2x12.9mm Power Inductors ROHS