BMMA000606308R2MV1
MFR.Part #
BMMA000606308R2MV1
JLCPCB Part #
C6470883
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
4A 68mΩ 7.5A 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS