BMMA000505122R2MV1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMMA000505122R2MV1
JLCPCB Part #
C7086192
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
2.2uH 3.4A 6A 77.3mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS