AWVS00808040220ML1
MFR.Part #
AWVS00808040220ML1
JLCPCB Part #
C17292684
Package
3131
Description
1.7A 2.1A 22uH 85mΩ AEC-Q200 ±20% 3131 Power Inductors ROHS