AWVS006060454R5M00
MFR.Part #
AWVS006060454R5M00
JLCPCB Part #
C17314089
Package
2424
Description
3.5A 31mΩ 4.5uH 6A AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS