APCA000707451R5T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
APCA000707451R5T00
Description
1.5uH 13mΩ 5.4A 6.2A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±30% - Power Inductors ROHS