BWMR002016106R8T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWMR002016106R8T00
JLCPCB Part #
C7222926
Package
0806
Description
438mΩ 6.8uH 820mA 960mA Magnetic Shielded Inductor ±30% 0806 Power Inductors ROHS