AMRU00131365330MA1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
AMRU00131365330MA1
JLCPCB Part #
C5551136
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
33uH 55mΩ 5A 6A AEC-Q200 ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS