BPAL00080845470T00
MFR.Part #
BPAL00080845470T00
JLCPCB Part #
C17501577
Package
SMD,7.5x7.5mm
Description
1.6A 1.8A 110mΩ 47uH ±30% SMD,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS