ABPY00160808221Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
ABPY00160808221Y00
JLCPCB Part #
C6491640
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 220Ω@100MHz 2A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS