ABBK00321611121Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
ABBK00321611121Y00
JLCPCB Part #
C6116957
Package
1206
Description
1 120Ω@100MHz 150mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS