CTR1330F-680K
MFR.Part #
CTR1330F-680K
JLCPCB Part #
C6145821
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
6.7Ω 68uH 92mA ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS