CTTF0402F-8N2S
MFR.Part #
CTTF0402F-8N2S
JLCPCB Part #
C6161510
Description
1.1Ω 13@500MHz 220mA 5.5GHz 8.2nH 0402 Inductors (SMD) ROHS