CTTF0402F-2N5C
MFR.Part #
CTTF0402F-2N5C
JLCPCB Part #
C5974015
Package
0402
Description
13@500MHz 2.5nH 350mΩ 440mA 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS