1SMC11CA TR13 PBFREE
MFR.Part #
1SMC11CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984357
Description
1.5kW@10/1000us 11V 14V 18.2V 5uA 82.4A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS