CTTF0201F-2N9C
MFR.Part #
CTTF0201F-2N9C
JLCPCB Part #
C7235840
Package
0201
Description
150mA 1Ω 2.9nH 6GHz 8@500MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS