CTIHSM4825F-470L
MFR.Part #
CTIHSM4825F-470L
JLCPCB Part #
C5973502
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
362mΩ 47uH 740mA ±15% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS