CT9555F-100-TH
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT9555F-100-TH
JLCPCB Part #
C17470103
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
10uH 7mΩ ±15% 插件,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS