CTTF0201F-10NG
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTTF0201F-10NG
JLCPCB Part #
C7117916
Package
0201
Description
10nH 2GHz 3.5Ω 80mA 8@500MHz ±2% 0201 Inductors (SMD) ROHS