CTCB1206F-800P
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCB1206F-800P
JLCPCB Part #
C6161603
Package
1206
Description
1 25mΩ 80Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS