CTSCH110DF-102L
MFR.Part #
CTSCH110DF-102L
JLCPCB Part #
C7117887
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.5Ω 1mH 350mA ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS