CTRL5480F-5-390K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-390K
JLCPCB Part #
C6161378
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
29mΩ 39uH 3A ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS