CTRL5480F-5-102K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-102K
JLCPCB Part #
C5973872
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
1mH 540mΩ 575mA ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS